16/02/2017

Vizyonumuz

Balıkçılık ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazemizle, ihtiyaç duyulan her türlü ekipmana kullanıcıların ulaşmasını sağlamak ilk hedefimizdir. Doğru ekipman ve doğru tekniklerle hazırlanan takımlar ve setler her zaman doğru ve dürüst avcılık ilkeleriyle birleştiğinde daha iyi ve ivmeli avlar yapılmasına yol açacaktır.

Uzun vadeli düşünerek, çocuklarımıza hatta torunlarımıza, avlanabilir ve bu sporu devam ettirebilir meralar bırakmak adına, bilinçli balık avcılığı fikrini her kullanıcımıza aşılamayı görev edinmişizdir.

Yapılan yanlış balık avcılığı, şimdi biz fark etmesek bile  ilerleyen yıllarda telafi olmayan ve sonuçları hepimizi üzecek durumlar oluşturmaktadır. Bu nedenle bilinçli ve sürdürülebilir avcılık konusunda, bu spora veya hobiye gönül vermiş herkesi bilinçlendirmek hepimizin görevidir.

Ayrıca; bu sporu yapanlar ya da yeni başlayanlar için her zaman öğrenilecek şeyler olduğu bilinciyle hareketle, özellikle yeni başlayan amatör avcılara her konuda doğru teknikleri ve doğru uygulamaları aktarmak için tüm ekibimizle özenli çalışmalar yürütmekteyiz.

UNUTMAYALIM! Sürdürülebilir sportif balıkçılık için mutlaka ama mutlaka, nezaketli, doğaya ve çevremize saygılı, avlandığımız alanlarda temiz ve dikkatli olmalıyız.